زير سايه ي ماه کامل . ؟

سلام عليکم .

. ، اقْرَأْ كِتَابَكَ كَفَى بِنَفْسِكَ الْيوْمَ عَلَيكَ حَسِيبًا ، . .

خب ، شکر خدا رسيديم به ماه کامل ماه مبارک رمضان و سالروز تولد آقا کريم اهل بيت ، که نقله سه بار اموالشونو بين همه ! تقسيم کرد ، يه بار يک سوم ، بار ديگر نيمي و بار آخرم همشو .

ولي ! بخشيدن خلافت به ،اونم يکي که سر جنگ باهاش داشت خيلي خيلي کريمانه تر بود !

خب :"سرمنزل مقصود" ي که مادر در خطبه ي فدکيه گفته همينه ديگه ! که پدر اگه کنار گذاشته نميشد به سرانجام ميرسوند ! البته نه اينکه پسر رسوند ! چراکه برادرم نرسوند و مونده به خاتم امامت ! که هنوزم وقتش نرسيده !

خب ! ماه ماه به امامت رسيدن مولود اين ماهه و تا يادم نرفته روز تولدشونو تبريک بگم ومطلب رو با ذکر نکته اي کم کنم .

لابد شنيديد که قرآن دو جور نازل ميشه ! و يه جورش :"دفعي"ه ، يعني يه جا ، نه به مرور زمان ، حالا بمونه که يه دفعه نازل شدنش يعني چي !؟ چراکه آيا مثلا تو يه کلمه ، حالا بقول عرب که کتاب خدا به زبون عربي نازل شده و ميشه ! و خواهد شد ! تو يه شب ، در قالب : اسم ، فعل يا حرف ؟

يا مثلا خلاصه اش که خلاصه اش هم سوره ي حمد باشه !؟ يا بسم اللهش !؟ يا بِ ي اون !؟ يا نقطه ي بِش !؟ و يا . !؟

ولي ! نازل شده ، ميشه و خواهد شد ! برا کي !؟ حالا چه تا بحال !؟ و چه بعد به "سرمنزل مقصود" رسيدني که گفتم !؟

و در اين ماه و شب نزولش که در يکي از شبهاش باشه ، خب ، مولود اين ماه در يکي از شبهاش به امامت رسيده !

حالا بمونه که وقتي امامت ! به سرمنزل مقصودش رسيد ! به کي نازل ميشه !؟ آيا به من مثلا :

حس مي کنم و حتي مي بينم !؟

يا . ؟! که ان شاءالله بمونه برا شب قدر ! بازم شايد گفتم ! آخه آيا زمانش رسيده !؟ که گفت !؟ نه اينکه مثلا گفته شده :

آن يار کزو گشت سر دار بلند ، جرمش آن بود که اسرار هويدا مي کرد !

آخه ! مقصود :"شاعر" از مثلا :"دار" چيه !؟ خب "دار" معني خونه هم ميده ! يا معني :"بيت"م ميده ! معني :"حافظه" هم ميده ! يا بقولي : بيت !

السلام عليک يا کريم اهل بيت ! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

Alisha 『• ιloмιlo •』 نود و هشت پاتوقی همای مشرق دانلود طرح توجیهی دوار behtarinha-ir Chad دبستان غیر دولتی مهر پردیس همینجوری